Gastro Lakota, zásobování restaurací, barů, kaváren a jiných zařízení

PFANNER

 

PFANNER

 

RAUCH

 

Luhačovické brambůrky

 

Svatomartinské

 

Red Bull

 

Chateau Valtice

 

coca cola

 

Jelínek

 

Jelínek

 

capucin

 

HERMELÍN

 

MARESI

 

GURMEKO

 

master

 

KMV

 

KMV

 

monin

 

ČERSTVÁ ZELENINA - GASTRO LAKOTA

 

NAŠI DODAVATELÉ

CCA Praha Beverages s.r.o

Dnes, v době vesmírného výzkumu, síťové komunikace, cestování po celém světě a mísících se kultur si lidé na celém světě vždy najdou chvilku, aby si vychutnali sklenici ledově studeného, osvěžujícího nápoje Coca-Cola. Každý den se na světě prodá více než jedna miliarda porcí nápojů všech značek, které patří společnosti Coca-Cola.

Telefon: 283015666 606/661851
Internetová adresa: www.coca-cola.cz
Poštovní adresa: PRAHA 9 2002397 20%, Českobrodská 1329 utery

Berentzen Distillers CR s

Nyní nabízí společnost Berentzen - Gruppe své výrobky ve více než 60 zemích světa. Důležitým krokem bylo kompletní přepracování obchodní značky Berentzen, která byla představena v roce 1997. Vedle modifikovaných tvarů lahví a optimalizovaných receptů, kombinujících různé druhy ovoce s alkoholem se prioritou stalo vytvoření jasně formulovaného image, který by posílil postavení na trhu.

Telefon: 544247002, 602724650Kouri
Internetová adresa: www.berentzen.cz
Poštovní adresa: ŠLAPANICE U BRNA PO ,ČT, BEDŘICHOVICE 1654

PFANNER a spol.s r.o.

Značka Pfanner reprezentuje jedinou rodinu, jedinou společnost, jedinou značku a jedinou filozofii: vyrobit co možná nejkvalitnější produkty z darů přírody. Na každém stupni výrobního procesu uplatňujeme přísné normy jakosti prostřednictvím stálého systému sledování a ověřování kvality. To znamená, že všemu věnujeme velkou péči - od výběru ovoce a jeho zpracování po plnění hotového produktu do obalů a lahví. Středem naší filozofie jsou lidé a jejich potřeby. Všechny výrobky značky Pfanner jsou vyráběny z vysoce kvalitních a zdraví prospěšných produktů a splňují veškeré požadavky vás, našich zákazníků. Tzn. skvělou chuť, vysokou kvalitu, osvěžení, výjimečný chuťový zážitek a široký výběr, který uspokojí každého člena rodiny. Značka Pfanner si za 150 let své existence získala důvěru a oblibu milionů zákazníků. Nicméně stále se snažíme hledat a nové a ještě lepší receptury, inovovat a zkvalitnit obaly, výrobní procesy, překvapovat novými a neobvyklými příchutěmi a produkty. Ochutnejte i Vy naše vynikající produkty a staňte se naším zákazníkem a členem rodiny Pfanner ...

Telefon: 220185265,608683015
Internetová adresa: www.pfanner.cz
Poštovní adresa: PRAHA 6, U silnice 949

VIENI s.r.o.

Společnost VIENI s.r.o. byla založena v roce 2005 po více než desetiletém působení jejích zakladatelů v oboru. Zaměřujeme se na vlastní dovoz a distribuci kvalitních nápojů a potravin. V našem sortimentu naleznete velmi oblíbené nealkoholické nápoje Aloe vera, džusy Santal a Fructal, energetické nápoje, ledové čaje, širokou škálu kvalitních italských vín, trvanlivé pečivo a mnoho dalších specialit.

Telefon: 603448683 226001190
Internetová adresa: www.vieni.cz
Poštovní adresa: KOUNICE, Vykáň 42

MatMar Sušice s.r.o.

SPAK MÁ ŠMAK. Výborná chuť, kvalita a chuťový požitek v mnoha variacích - to jsou nejdůležitější zásady firmy SPAK. Od založení českého SPAKu v roce 1990 se zde nevyrábí nic jiného než pouze výborné a inovativní produkty, které si můžete dopřát každý den. Vybrané prvotřídní a čerstvé suroviny se podle nejnovějších znalostí o výživě zpracovávají nejmodernější technologií a výsledkem jsou kvalitní značkové produkty v různých konzumentských baleních, které si získaly velkou oblibu u stálých a nových spotřebitelů.

Telefon: 376502811 376502828
Internetová adresa: www.spak.cz
Poštovní adresa: SUŠICE, Nádražní 623

Znovín Znojmo a.s.

Znovín Znojmo a.s. se sídlem v Šatově je pokračovatelem tradiční výroby vína z vinné révy, pěstované po staletích na úrodných, průmyslovými emisemi nezatížených vinicích Moravy –ve Znojemské vinařské podoblasti. Objemem výroby vína patří Znovín mezi středně velké vinařské producenty v České republice, což umožňuje maximálně se soustředit na kvalitu a uvádět na trh vedle tradičních odrůdových vín v klasickém balení i zajímavé výrobky špičkové třídy. Držíme se hesla: „Znovín – vína hrdá na svůj původ“.

Telefon: 515221656/7 515232465 odb
Internetová adresa: www.znovin.cz
Poštovní adresa: ŠATOV 404, Satov

GurmEko s.r.o.

Je soukromá česká výrobní a obchodní firma založená v roce 1991. Původní název firmy „Eko“ byl v roce 1997 doplněn o přízvisko milovníka dobrého jídla „Gurmet“ a vznikl tak nejen kombinovaný název GurmEko, ale zároveň také registrovaná ochranná známka. Od zahájení činnosti se firma specializovala na potravinářské přísady, od roku 1997 zejména na koření, kořenící směsi a sušenou zeleninu. V roce 2000 byly do sortimentu zařazeny tekuté dochucovací přípravky, v roce 2002 přibyly první výrobky konvenience – základy polévek a omáček, v roce 2005 marinády a česnekové pasty. Od listopadu 2005 jsou v našem sortimentu také sušené a konzervované houby od francouzské firmy Borde.

Telefon: 283880066,0657,
Internetová adresa: www.gurmeko.cz
Poštovní adresa: PRAHA 9, Obvodová 6/525

Vitana a.s.

Vitana se specializuje především na dehydratované a předpřipravené potraviny a ochucovadla. Mnoho českých spotřebitelů si při slově Vitana ihned vybaví polévky. Vitana dnes však představuje potravinářskou společnost se širokým portfoliem výrobků, které pomáhají jak s vařením, tak i pečením. Kromě již zmíněných tradičních dehydratovaných polévek nabízí také instantní polévky, hotová jídla, instantní hotová jídla, bujóny, omáčky, minutky, koření a kořenící směsi. Další kategorii tvoří přílohy, kam patří rýže, luštěniny, těstoviny, knedlíky a bramborové výrobky. Pod snacky se pak řadí oříšky, buráky, Křupeto a slané tyčinky. Vitana je silnou značkou také ve sladké kategorii, kterou tvoří moučníky, přípravky na pečení a pudingy.

Telefon: 315645111 315645342
Internetová adresa: www.vitana.cz
Poštovní adresa: BYŠICE, Mělnická 133

Jan Becher - K.Bech., a.s

Dnes je společnost Jan Becher a její vlajková loď Becherovka součástí společnosti Pernod Ricard, třetího největšího výrobce destilátů a vína na světě.

Telefon: 255732111 ústředna
Internetová adresa: www.becherovka.cz
Poštovní adresa: KARLOVY VARY, T.G. Masaryka 57

Karlovarské min.v. a.s.

Karlovarské minerální vody, a.s. jsou největším výrobcem minerálních a pramenitých vod v České republice. V současné době stáčejí a exportují přírodní a ochucené minerální vody Mattoni a Magnesia, pramenitou vodu Aquila a několik druhů ochucených limonád a ledových čajů. Svými produkty pokrývají rozhodující podíl českého trhu minerálních vod. Filosofií firmy je budování světoznámých značek s mezinárodní hodnotou s akcentem na prvotřídní kvalitu všech produktů. Všechny procesy ve firmě jsou nekompromisně podřízeny jedinému cílu - vysoké kvalitě finálního produktu.

Telefon: 353338227 353169311obal
Internetová adresa: www.mattoni.cz
Poštovní adresa: KARLOVY VARY, Horova 3

STOCK PLZEN BOZKOV S.R.O.

Tradiční výrobce lihovin Stock Plzeň - Božkov, který nabízí svým zákazníkům kvalitní výrobky již přes osmdesát pět let, je v současnosti největší společností ve svém oboru v České republice. Stocku Plzeň patří více než 30 procent trhu a bohatý sortiment zahrnuje na třicet druhů kvalitních značkových lihovin. Vlajkovou lodí firmy je Fernet Stock, který je absolutně nejpopulárnější domácí lihovinou, a dnes společně s Fernetem Stock Citrus zcela vévodí českému trhu lihovin. Kromě obou slavných fernetů má Stock Plzeň - Božkov ve své nabídce řadu dalších značkových produktů, například jemný bylinný likér Magister, prémiový Key Rum, Božkov Tuzemský, Brandy Stock Original, smetanový likér Whisky Cream Stock, Whisky Printer´s či Vodku Amundsen. Stock Plzeň - Božkov je rovněž distributorem prémiových zahraničních produktů, jako jsou francouzský koňak Chantré, irská whiskey Tullamore Dew či smetanový likér Carolans.

Telefon: 377419244 378081244
Internetová adresa: www.stock.cz
Poštovní adresa: OC 333288, Palírenská 2

INTERSNACK a.s.

Společnost INTERSNACK a.s. (dříve Chio Bohemia Tábor a.s.) je klíčovým hráčem na trhu slaných snacků. Je dceřinnou společností mezinárodní společnosti Intersnack GmbH, která patří k největším v Evropě. Vedoucí pozici zajímá v kategoriích bramborových lupínků, specialit, slaného pečiva, oříšků a popcornu.

Telefon: 251 101 511
Internetová adresa: www.intersnack.cz
Poštovní adresa: Tabor, Choustnik 164

H.J.Heinz CR/SR A.S.

Naším cílem je vyrábět pouze vysoce kvalitní potraviny a díky tomu je Heinz symbolem kvality a spokojených zákazníků na celém světě. Pan Henry John Heinz zakladatel společnosti říkával: "Chcete mít úspěch? Dělejte obyčejné věci neobyčejně dobře!" Tímto heslem se řídí i Heinz Foodservice. Přinášíme nové lepší možnosti jak zkvalitnit služby pro hotely, restaurace, jídelny, bistra a rychlá občerstvení. Jsme tu pro Vás a Vaše zákazníky. Věříme, že vzájemnou spoluprácí se skutečně dají dělat Obyčejné věci neobyčejně dobře.

Telefon: 267021344
Internetová adresa: www.heinz.cz
Poštovní adresa: PRAHA 10, Počernická 96

MAXXIUM CZECH s.r.o.

MAXXIUM CZECH je součástí Maxxium Worldwide a na českém trhu působí od roku 2001. Rychle se zařadil mezi přední distributory lihovin a vín. V letech 2002-2004 byla společnost MAXXIUM CZECH nejrychleji rostoucím distributorem prémiových dovozových destilátů na domácím trhu. Do portfolia společnosti patří přední světové značky lihovin, jako jsou METAXA, ABSOLUT VODKA, JIM BEAM, JÄGERMEISTER, BOLS, RÉMY MARTIN, JOSE CUERVO, THE FAMOUS GROUSE, MACALLAN, PIPER HEIDSIECK, COINTREAU a MATUSALEM a dále prémiové značky vín od vůdčích světových producentů, např. ERNEST & JULIO GALLO, CONO SUR, OSBORNE a CASAL THAULERO.

Telefon: 244029435, 244029436
Internetová adresa: www.maxxium.cz
Poštovní adresa: PRAHA 4 - Bráník, Nad Strouhou 126/6

I.C.B.C. spol. s r.o.

Telefon: 581211784
Internetová adresa: www.icbc.cz
Poštovní adresa: PŘEROV - ČEKYNĚ, Zámecká 30

GLOBAL WINES s.r.o.

Nabízí kvalitní značková vína renomovaných výrobců gastronomii, specializovaným vinotékám i všem milovníkům dobrých vín. Naleznete zde prověřená vína z celé řady hlavních vinařských oblastí světa včetně důležitých informací o zemích, regionech, kategorizaci, výrobcích i vínech samotných.

Telefon: 221965253-4 281925312
Internetová adresa: www.global-wines.cz
Poštovní adresa: Praha 1, Václavské nám.53

UNITED BRANDS, s.r.o.

United Brands s.r.o. je moderní společnost, která dnes patří mezi největší dovozce a distributory světových vín a destilátů do České a Slovenské republiky. Na základě dlouholetých zkušeností jsme pro vás sestavili široký sortiment kvalitních produktů s důrazem na aktuální požadavky všech skupin zákazníků. Připravili jsme pro vás vína a destiláty z nejlepších vinařství a palíren celého světa. Naše technické zázemí umožňuje každodenní zásobování produktů po celé České a Slovenské republice. Prostřednictvím našich webových stránek se můžete o našem širokém portfoliu dozvědět více.

Telefon: 323666020 0724/105575
Internetová adresa: www.unitedbrands.cz
Poštovní adresa: Průhonice, Květnové náměstí 14

UNIMILLS a.s. MB

Provozovna mlýn Mladá Boleslav je moderní pšeničný mlýn a se svým výkonem 160 tun / 24 hodin se řadí ke středně velkým provozům v ČR. Volné mouky jsou dodávány zákazníkům v moderních cisternách značky Feldbinder o hmotnosti 8 až 25 tun. Pytlované mouky jsou dodávány ve ventilových papírových pytlích. Na lince Fawema se vyrábí 1 kg mouky. Vedle klasické mlynářské výroby produkuje mlýn i speciální mouky (oplatkové, sušenkové, pizza mouku, vysokolepkové, grahamy).

Telefon: 326717821,326717820 odbyt
Internetová adresa: www.unimills.cz
Poštovní adresa: MLADÁ BOLESLAV, Ptácká 13

BOHEMILK, a.s.

Historie opočenské mlékárny se píše od roku 1936. Byla postavena v srdci východních Čech dnešního Královehradeckého kraje. Zpracovává nejkvalitnější mléko z podhůří Orlických hor, jedné z nejméně ekologicky zněčištěných oblastí. V minulosti byla mlékárna ve vlastnictví holandských společností NUTRICIA a poté Friesland. V červnu 2005 byl úspěšně dokončen prodej mlékárny. Novým majitelem se stala společnost BOHEMILK. Nosnými produkty naší společnosti jsou čerstvá a trvanlivá mléka, trvanlivé smetany, velkoobjemová balení jogurtů a zakysané smetany, máslo a směsné máslo. Všechny tyto výrobky jsou na trh dodávány pod značkou BOHEMILK.

Telefon: 494667601 602/177605
Internetová adresa: www.bohemilk.cz
Poštovní adresa: OPOČNO, Podzámčí 385

NESTLE CESKO s.r.o.

Výrobní aktivity Nestlé v ČR jsou zaměřeny na výrobu čokoládových a nečokoládových cukrovinek. Restrukturalizace výroby v průběhu devadesátých let vedla k zaměření každého závodu na část vyráběného sortimentu. Tabulkové čokolády, čokoládové tyčinky, dezerty a další čokoládové speciality se vyrábí v závodě Zora v Olomouci. Lentilky a bonbóny mnoha druhů, chutí a barev a další nečokoládové výrobky se vyrábí v závodě Sfinx v Holešově. Závod ORION se specializoval na zpracování kakaových bobů – základní suroviny pro výrobu čokolády. Vyrábí čokoládové hmoty, kakao a další polotovary, které jsou používány pro výrobu cukrovinek nejen u nás, ale také v řadě zemí Evropy.

Telefon: 261 322 707 , 781
Internetová adresa: www.nestle.cz
Poštovní adresa: Praha 4, Mezi vodami 2035/31
nahoru

© 2008 Gastro Lakota - Powered by HQ