Gastro Lakota, zásobování restaurací, barů, kaváren a jiných zařízení

PFANNER

 

PFANNER

 

RAUCH

 

Luhačovické brambůrky

 

Svatomartinské

 

Red Bull

 

Chateau Valtice

 

coca cola

 

Jelínek

 

Jelínek

 

capucin

 

HERMELÍN

 

MARESI

 

GURMEKO

 

master

 

KMV

 

KMV

 

monin

 

ČERSTVÁ ZELENINA - GASTRO LAKOTA

 

DOWNLOAD

Gastro Lakota Software Download

O SPOLEČNOSTI

Hlavním cílem naší společnosti je zabezpečit snadné, spolehlivé a rychlé zajištění přísunu sortimentu dle vašich finančních a skladových možností. Pro dokonalé zadání vašich objednávek jsme využili veškerých moderních způsobů objednávání. Tvorbou individuálního ceníku pro významné zákazníky jsme připraveni čelit konkurenčnímu tlaku na trhu.

S naší společností jste se na gastronomickém trhu mohli setkat od roku 1990 již mnohokrát. Zabýváme se všestranným zásobováním restaurací, hotelů, diskoték, vináren, barů a všech typů provozoven veřejného stravování.

Aby jsme mohli lépe plnit i ty nejnáročnější požadavky v průběhu roku 2006 jsme se kvůli větším prostorům a dopravním možnostem přestěhovali do obce Dobřejovice ležící blízko u Prahy.

Sjednotili jsme tým schopných lidí, kteří vytvářejí v naší společnosti příznivé a velmi stabilní prostředí i z hlediska sortimentu, což je jedna z našich největších předností.

Sortiment zahrnuje přibližně 5000 položek a je přizpůsoben vašim požadavkům. Sortiment stále rozšiřujeme a k tomu přizpůsobujeme i moderní technologické postupy díky kterým jej můžete objednávat.

Bohatý sortiment u nás naleznete zejména v kategoriích: nápoje, potraviny a drogerie určené pro gastronomii. Naše společnost si zakládá na osobním přístupu ke každému zákazníkovi.

nahoru

© 2008 Gastro Lakota - Powered by HQ